TR EN

KURUMSAL >> Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1990 yılından günümüze kadar, avrupa kalite anlayışı ve ortaya koyduğu kurallar bakımından saygılı ve rekabetci bir pazara sahiptir. Kaliteli üretim, ARGE çalışmaları, İnovasyon ve hizmet anlayışı bizim temel ve vazgeçilmez prensibimizdir.
 
Fabrikamız Çaycuma Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 14.000 m2 kapalı alan üzerinde üretimiyle faaliyet göstermektedir. Sürekli teknolojik yenilikleri izleyen, dinamik yapısı ve gelişmeleri vakit kaybetmeden bünyesine katma çabaları ile güncel kalmayı başararak geleceğe umutla bakabilen firmalardan biriyiz. Profesyonel yaklaşımı olan firmamız, portföyüne aldığı her müşterisiyle sağlam ilişki kurmanın gururunu taşımaktadır.
 
İlk üretimine AKFER demir ferforje ve üniteleri ile başlayan firmamız, ürün gamına AKINOX paslanmaz-çelik, AKBRASS pirinç, AKZAMAK zamak, ve AKALU alüminyum üniteleri ve ESSTELLA alüminyum kapı kolları ve aksesuarlarını katarak pazar gücünü belirlemiş ve uluslararası pazar payını arttırmışdır. Ürünlerimiz inşaat sektörünün çeşitli yerlerinde uygulama sahası bulabilmektedir:
 
 
Faaliyet Alanlarımız;
 
Demir ferforje ve paslanmaz-çelik, bahçe, kapı, merdiven, balkon ve pencere korkuluk ve küpeşte sistemleri,
Cam korkuluk sistemleri,
Tanıtım veya reklam araçları,
İç ve dış mekan dizayn uygulamaları,
Kapı kolu çeşitleri ve aksesuarları
 

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (372) 638 62 68
Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00-18:00 arasıdır.